Wszystka kobieta ucząca się pływać będzie potrzebowała wcześnie czy później opanować również zasady nurkowania.

Wszystka kobieta pokazująca się pływać będzie wymagała prędzej czy później opanować również zasady nurkowania. Oprócz umiejętności przenoszenia się pod wodą, niezwykle duża jest tutaj sztuka wstrzymywania oddechu. Każdy spośród nas potrafi wstrzymać oddech na chwila chwili. Czas ten ważna jednak wiele wydłużyć. Wystarczy jedynie odpowiednio poćwiczyć.

Przesadne blokowanie dopływu powietrza pewno się dla nas skończyć nawet niedotlenieniem mózgu. Kolejne etapy w ćwiczeniach stawiajmy to bardzo powoli i ćwiczmy znaleźć nasz indywidualny rytm treningu. Każde tego standardu działanie pracujmy w towarzystwie innych kobiet. W wypadku gdy przydarzy nam się coś złego, inny ktoś będzie mógł odpowiednio szybko zareagować.

Zanim podejdziemy do treningu, poświęćmy chwilę czasu na relaks. Starajmy się wyciszyć i odpocząć. Dopiero to swoje zadania przyniosą zamierzony efekt. Jak już poczujemy się w duzi zrelaksowani, możemy rozpocząć pierwszy krok ćwiczeń. Przez około półtorej minuty wykonujmy głęboki wdech. Następnie przez minutę i piętnaście sekund robimy silny wydech. Po tym zestawu próbujemy wstrzymać powietrze. Czas trzymania nie pewno żyć natomiast większy niż półtorej minuty. Cały czas miejmy, żeby nie przeciągać powstrzymywania oddechu. Róbmy tylko tyle, ile właśnie istniejemy w stopniu. Po otwarciu ust wykonajmy trzy średnie wdechy a wydechy.

Druga opcja ćwiczeń jest analogicznie jak ważna. Głęboki wdech prowadzimy przez jakiś półtorej minuty. Tyle samo czasu poświęcamy zarówno na mali wydech. Ponownie wstrzymujemy oddech, jednak nie dłużej niż na dwie chwile i trzydzieści sekund. Po tym okresie wykonujemy raz jeszcze trzy średnie wdechy i wydechy. W ostatnim, trzecim etapie ćwiczeń robimy głębokie wdechy przez czas dwóch minut. Następnie przez chwilę i czterdzieści pięć sekund silnie wypuszczamy powietrze. Oddech wstrzymujemy tak długo kiedy potrafimy. Na cel wykonujemy od trzech do dziesięciu wdechów i wydechów.

Pokonanie ludziach tych poziomów zajmie nam wiele czasu. Nie o jednak niczego przyspieszać. Zapisuje się, aby zadania te prowadzić codziennie. Tylko regularność ponieważ może przynieść pożądane efekty.

Opis admin

Check Also

Godzina spokojnej podróże na rowerze pozwala spalić około 500 kalorii. Również wtedy bez konkretniejszego kłopotu!

Godzina spokojnej drogi na pojeździe pozwala spalić około 500 kalorii. Także wówczas wolny większego trudu! …