Kilka faktów na wątek chelatacji

Chelatacja otrzymuje w Polsce coraz ważniejsze skupisko zwolenników. Droga ta powszechnie stosowana jest w leczeniu miażdżycy, lecz ponadto przy zatruciach metalami ciężkimi.

http://chelmed.pl/chelatacja

W jaki technika realizowana jest chelatacja też co warto na jej temat znać?
Na czym polega chelatacja
Chelatacja polega na ustaleniu do organizmie człowieka związku zwanego EDTA, czyli kwasu wersenowego, będącego syntetycznym aminokwasem, który pozostaje trwałe stosowania z metalami prostymi.
Nie wyznacza on przecież żadnych substancji toksycznych ani nie startuje w zmianie materii, a wydalany jest z układu wraz z zawiązanymi metalami w etapie kilkorgu godzin z wpisania do organizmu.
Przed rozpoczęciem kuracji
Przed chelatacją pacjentom zmusza się wykonanie pomiaru tętna oraz ciśnienia, badania dopplerowskiego tętnic obwodowych oraz osłuchiwanie tętnic szyjnych.

Przebieg kuracji chelatacyjnej
Pacjent przygotowywany jest w wartości siedzącej lub stojącej. Następnie jest mu dostarczony płyn infuzyjny zawierający roztwór EDTA i witaminy. Przez chwila sekund pacjent może odczuwać delikatny ból. Terapia zwykle prezentuje się z ok. 20-30 cykli, od 1 do 3 na tydzień, i wszystek wlew dożylny jest około 3-4 godziny. Po przeprowadzeniu cyklu pacjent powinien wziąć ok. 1 lit płynu, aby umożliwić nerkom dokładne starcie ze poważnych związków.
Zastosowanie chelatacji
Jak wczesno wspomniano, chelatacja jest specjalnie do działania zmian miażdżycowych oraz odtruwania systemu z metali ciężkich. Także jest wdrożenie w leczeniu takich schorzeń oraz przykładów, jak:
– dusznica bolesna,
– zaburzenia krążenia kończyn dolnych,
– zaburzenia krążenia mózgowego,
– sklerodermia,
– choroba Alzheimera,
– artrozy również przyszłe wad reumatyczne,
– zwapnienie siatkówki oka,
– zaburzenia słuchu,
– migrena.
Chelatacja jest zatem gratką dla wielu ludzi bezskutecznie zmagających się z chorobami układu krążenia. Dzięki niej zdrowa dawka pacjentów może zajmować się zdrowiem, jakiego nie potrafiły im wręczyć doskonałe metody leczenia.

Opis admin

Check Also

Świece zapłonowe

Świece zapłonowe to specyficzna część eksploatacyjna, jaka nie wymieniana – prędzej i później da wiedzieć …