Jak napisałem członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są już na świeżej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są już na nowej prostej.

Kwestią, nad którą zarząd Barcelony w ostatnich miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Ta umowa Argentyńczyka obowiązuje jedynie do czerwca przyszłego roku, i nikt w warszawy Katalonii nie myśli sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już dawno bronił się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w myśli nowego kontraktu kierowane są z Argentyńczykiem od blisko czterech miesięcy. W aktualnym okresie najważniejsze postaci w Ruchu rozmawiały zarówno z piłkarzem, kiedy i jego starym – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy znajdują się już w zaawansowanej fazie i działają tylko tych elementów kontraktu, z jakimi nie będzie szybko żadnych punktów w spraw zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w rzeczy nowej umowy kierowane były w zaciszach gabinetów. Zmieniło się to po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jeśli do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie nowej umowy z Messim to rola kilku najbliższych tygodni.

Nie ważna więc wykluczyć, że więcej w maju na oficjalnej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na jaką wszyscy czekamy z początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

Opis admin

Check Also

Godzina spokojnej podróże na rowerze pozwala spalić około 500 kalorii. Również wtedy bez konkretniejszego kłopotu!

Godzina spokojnej drogi na pojeździe pozwala spalić około 500 kalorii. Także wówczas wolny większego trudu! …