Fizyk Stephen Hawking powiedział, że pany powinni powrócić na Księżyc

Fizyk Stephen Hawking powiedział, że wszyscy powinni powrócić na Miesiąc i udać się na Marsa, ponieważ opuszczenie Ziemi potrafi stanowić niezastąpionym sposobem ratowania ludzkości. Hawking powiedział, że gdyby Ziemia tkwi w obliczu zmian klimatycznych i naciskiem na zasoby naturalne, pracownicy potrzebują dotrzeć poza naszą planetę.

„Musimy uciec do świata, ponieważ zaczyna nam brakować przestrzeni”, powiedział. „Nadszedł czas na odkrywanie innych sposobów słonecznych. Pracownicy potrzebują opuścić Ziemię – dodał. „Jeśli ludzkość jest pozostawać jeszcze przez inne miliony lat, panowie muszą opuścić naszą planetę.”

Hawking powiedział, że mężczyźni powinni wrócić na księżyc do 2020 roku oraz na Marsa do roku 2025. Powiedział, że zwiąże to typów w końcu wspólnego odkrywania wszechświata. „Powtarzanie się w świat całkowicie zmieni przyszłość ludzkości”, powiedział. „Mam możliwość, że skojarzy to konkurencyjne narody w poszczególnym celu, aby stawić czoła wspólnym wyzwaniom dla nas wszystkich”. Hawking dodał, że przyjechanie do Księżyca, Marsa i drugich planet zachęci młodych wszystkich zainteresowanych myślami o kosmosie.

Europejska Agencja Kosmiczna ogłosiła plan utworzenia „Miasteczka Księżycowego” po tym, jak Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zostanie przeznaczona do pomocy w 2024 r. Chińscy ciekawi są również wysyłaniem swojego astronauty na Księżyc. Stany Zjednoczone pracują nad wysyłaniem astronautów na Marsa. Agencja kosmiczna USA, NASA, ma nadzieję, że to wyprodukują w latach 2030-tych.

Opis admin

Check Also

Francuzki mawiają, że marchewka to jeden z najbiedniejszych a najładniejszych kosmetyków.

Francuzki mawiają, że marchewka to jakiś spośród najtańszych również najskuteczniejszych kosmetyków. Oraz tworzą rację… Wyciągnijmy …