Ellanse to stosunkowo młody stymulator, na zbycie dostępny od paru lat

Reklama: Usuwanie zmarszczek Bydgoszcz

Ellanse to dość młody stymulator, na rynku tani z kilku lat. Po roku łączenia z pewnością mogę stwierdzić, że istnieje wtedy znakomity efekt, chyba nawet lepszy z kwasu l-polimlekowego. Na pewno występuje go tym, że zawiera o wiele większe wskazania do użytkowania (kwas l-polimlekowy posiada jakiekolwiek ograniczenia, nie odda się go np. wykorzystać na czoło, powieki czy szyję). Producent oferuje też, iż istnieje przytulniejszy a nie daje powikłań. Nie przechodzę możliwości pełnego zweryfikowania tej danych, mogę jednak potwierdzić, że Ellanse jest prawda preparatem bezpiecznym, gdyż jak dotychczas nie miałem powikłań po jego przeznaczeniu. Jedynym działaniem niepożądanym, z jakim się nastąpił w ruchu roku stosowania, była opuchlizna u jednej z moich pacjentek, która uważała się przez 2-3 dni.

Sculptra i Ellanse dzielą się konsystencją. Ważna jest zawiesiną, co czyni jej zaletę. Zabieg wygląda tak, że zawiesinę tę wstrzykuje się pod skórę, gdzie woda się wchłania, a zawieszony w niej miał stanie w tkankach. Aby się nie zbijał w grudki, po zabiegu trzeba skórę masować. Przy stosowaniu Ellanse nie stanowi obecne potrzebne, bo preparat ma stronę gęstej pasty. Właśnie dzięki takiej konsystencji można stosować Ellanse w tła, gdzie Sculptra się nie sprawdza. Preparat w budów pasty umożliwia bardzo delikatne korekty. Przykładowo, zgłosiła się do mnie modelka z nieliczną asymetrią między wewnętrzną a jasną stroną twarzy, niemal niezauważalną, a przecież przejawiającą się wyraźnie na zdjęciach. Przy pomocy Ellanse udało mi się toż znacznie łatwo poprawić. Posiadał te możliwość stosować Ellanse do poprawy nietypowego kształtu podbródka u młodej dziewczyny, która zamierzałam rozpocząć akcję w telewizji. Na zdjęciach próbnych wypadała rzeczywiście źle. Na wesele Ellanse rozwiązał tenże problem. Preparat obecny jest też znacznie wydajnym rozwiązaniem dla młodych osób, które zamierzały przykładowo skorygować wygląd nosa. Wynik stanowi tradycyjny i dba długo. Co więcej, może (tę oferuję informację za producentem, ponieważ nie mam ofert jej sprawdzić) wskutek podania Ellanse skóra nadbudowuje więcej kolagenu rodzaju Zaś (tego ważnego, fizjologicznego, zaś nie pourazowego) niż po podaniu Sculptry, oraz to dodatkowa większość tego środka.

Ellense jest sprzedawany w czterech rodzajach: S, M, L, E. Teoretycznie S daje najsłabszy (najkrótszy) efekt, a E najlepszy. Sam stosuję rodzaje M i L, jakie moim przekonaniem są wystarczająco dobre, i nie tak ważne, jak E.

Jeśli więc ktoś mnie pyta, który preparat rekomenduję, to wyraźnie prezentuję na Ellanse. Niestety, jest on dużo cenniejszy od Sculptry – 1 ml (tyle wystarcza pod oczy) kosztuje 1800 zł. Jeśli chcieć do ostatniego dodać za kolejne 2-3 ml na policzki, cena okazałaby się wysoka. Dlatego najczęściej łączę oba preparaty, np. policzki robię Sculptrą, a pod oczy do wypełniania doliny łez daję Ellanse. To obniża cenę. Do wspomnianej okolicy pod oczami Ellanse nadaje się wysoce niż kwas hialuronowy, własny tłuszcz, możliwością jest tylko RF mikroigłowa, która chce kilku zabiegów, tylko istnieje daleko prawdopodobna. Preparat Ellanse jest szczególnie ciekawy więcej na drugie okolice – dłonie, skronie czy szyję.

Reasumując. Jeśli dla gościa nie ma ograniczeń finansowych to polecam Ellanse. Jeśli jest konieczna optymalizacja kosztów, to potężna połączyć Ellanse ze Sculptrą.

Opis admin

Check Also

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które niejednokrotnie występują na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie najczęściej zachodzą na czole, w okolicach oczu …